Fantasma Izquierdo

From The Library of Parliament
Jump to: navigation, search
Fantasma Izquierdo
Fantasma Izquierdo Flag.jpg
Deputy Minister of Immigration
Incumbent
Assumed office
6 August 2019
DelegateCourelli
Preceded byHelvurium
Member of the Law Commission
Incumbent
Assumed office
9 August 2019
Nominated byDelegate Courelli
Preceded byJyskmark
Nation details
Founded13 January 2018
(21 months ago)
 (2018-01-13)